O značce

features_top

Exkluzivní e-liquidy Flavourtec se vším, co od náplně očekáváte.

Je čas na změnu! Ponořte se do světa nekonečné svěžesti..

Certifikovaný produkt

Kvalita náplní Flavourtec je výsledkem dlouhodobé snahy výrobce vytvořit bezpečný produkt s vynikající kvalitou. Pouze díky pravidelné kontrole výrobních procesů bylo takového produktu docíleno. Kvalita e-liquidů Flavourtec byla následně potvrzena certifikátem TÜV Nord ISO: 9001 a na nezávadné složení rovněž poukazují mezinárodní bezpečnostní listy.

Atraktivní cena

Flavourtec mezi ostatními výrobci převládá nejen díky kvalitě, ale především také pro přívětivou cenu pro spotřebitele. Díky tomu, že jsou veškeré ingredience vyrobené v EU se z konečné ceny zcela vytratily dovozové náklady na látky ze třetích zemí. Náplně Flavourtec zakoupíte u každého spolehlivého prodejce za exkluzivní cenu 89,-Kč / 10ml a 349,-Kč / 50ml.

Oficiální distribuce

Víme, že zákaznický servis je důležitý, a právě proto pro Českou republiku zajišťujeme plnohodnotnou podporu. Veškeré produkty nabízené v České republice by měly pocházet z oficiální distribuce, proto nás neváhejte kdykoliv kontaktovat, když si nebudete jisti, zda je daný prodejce oficiální distributor. Vyvarujte se zejména extrémně nízkým cenám, které mohou naznačovat neoriginalitu výrobku.

features_certificate_bg

TÜV Nord ISO: 9001

Německou kvalitu výrobků Flavourtec potvrzuje získaný certifikát TÜV Nord
ISO: 9001, který je udělován pouze v případě dodržení velmi přísných kritérií.
A právě díky pečlivosti a vytrvalosti bylo docíleno kvalitního a bezpečného
produktu, který navíc jako první ve svém oboru nabízí náplně s koncentrací
až 18mg/ml, a přesto není zařazen mezi toxické směsi!

Získate tak kvalitní a maximálně bezpečný produkt za rozumnou cenu.

Používejte pouze 100% ověřené produkty s jasným původem!

Technologie needle dropper

Aby se vám vaše oblíbené náplně snadno plnily do elektronických cigaret, je každá lahvička vybavena speciálním kapátkem se ztenčenou špičkou, která zajišťuje bezproblémové plnění do drtivé většiny odpařovačů. Nemusíte tak přelévat náplň do jiných nádob, ale používáte ji přímo z originálního balení.

Díky technologii „needle dropper“ se také výrazně eliminuje riziko rozlití náplně nebo nechtěné plnění do jiných otvorů v odpařovači, než je nádoba na náplň.

Čisté ruce a snadné plnění jsou pro Flavourtec důležitými faktory.

Hmatatelná výstraha pro nevidomé na krabičce, lahvičce i víčku.

Flavourtec není bezpečný protože musí, ale protože chce!

Pro některé výrobce je bezpečnost až na druhém místě. Flavourtec ale chce být vždy o krok napřed, a proto jsou všechny náplně, které obsahují, byť minimální procento nikotinu, opatřeny bezpečnostní hmatatelnou výstrahou pro zrakově postižené osoby. Předcházíme tak riziku použití nikotinových náplní lidem, kteří nemají možnost na první pohled rozpoznat o jakou směs se jedná.

Výstražný trojúhelník pro nevidomé naleznete jak na boxu, tak i na lahvičce, a dokonce i jejím víčku. Pevně věříme, že symbol neunikne nikomu, kdo přijde s tímto produktem do nechtěného styku.

Uzávěr s dětskou pojistkou

Náplně by se měly držet dál od dětí, protože obsahují nikotin, který je vysoce návykový. Pro případ, že by se přeci jen zvědavé ručičky k náplni dostaly, jsou víčka opatřená bezpečnostním uzávěrem. Aby mohla být nádoba s náplní otevřena, je nutné ve stejný okamžik víčko zatlačit a pootočit – bez tohoto pohybu není možné náplň otevřít.

Víčko obsahuje ještě jednu důležitou ochranu – možná ji už znáte z obyčejných PET lahví s nápoji. Spodní strana uzávěru je opatřena odtrhávacím proužkem, který zamezuje vylití náplně při přepravě a především zaručuje 100% originalitu výrobku, do kterého nebylo před prodejem nijak zasahováno.

features_certificate_bg

Bezpečnostní listy

Ke každé náplni je vypracován odborný bezpečnostní list v českém
jazyce, který poskytuje kompletní informace o složení a nezávadnosti
těchto směsí.

Vše je v české republice znovu kontrolováno experty v chemickém
odvětví podle platné evropské legislativy.

Používejte pouze 100% ověřené produkty s jasným původem!

Celkem pět různých koncentrací nikotinu.

Prakticky rozlišeno barvou boxu pro snadnější orientaci.

Široká nabídka náplní Flavourtec zdaleka není omezena jen na výběr příchutí. Na své si přijdou všichni uživatelé, protože na výběr je hned z pěti různých koncentrací nikotinu – 0mg/ml; 6mg/ml; 9mg/ml; 12mg/ml a 18mg/ml.

Svou oblíbenou koncentraci navíc snadno poznáte už na první pohled. Nové balení totiž obsahuje rozlišné barvy boxů, kdy jsou strany rozděleny na různé barvy podle koncentrace obsaženého nikotinu v náplni.

Máte zájem prodávat e-liquidy Flavourtec?

Jste prodejce elektronických cigaret nebo jiného sortimentu a rádi byste zařadili
náplně Flavourtec do své nabídky? Neváhejte nás kontaktovat, nabízíme
dodání zboží do 24 hodin z našeho distribučního centra v České
republice a profesionální velkoobchodní podporu.

Podívejte se na kompletní nabídku Flavourtec Czech republic – více než 40 příchutí a speciální řada American Stars..

© Copyright - Flavourtec.cz - všechna práva vyhrazena | Zákaz kopírování jakýchkoliv součástí webu bez předchozího souhlasu majitele.